sobota, 8 września 2012

Kolorowa pościel

Ostatnio przechadzając się po jednym z hipermarketów dojrzałam komplet pościeli, który urzekł mnie kolorami i moim ulubionym  wzorem w kwiaty :)
Oczywiście jak to ja, łasa na ładne rzeczy musiałam mieć to cudo. Na szczęście cena była bardzo przyzwoita więc nie było zastanawiania się czy jest mi to bardzo potrzebne. Zresztą, kolejny komplet pościeli jest jak najbardziej niezbędny do życia, w szczególności nam kobietom :) Uwielbiam otaczać się ładnymi dodatkami i ciężko mi nie kupić czegoś co mnie zachwyca, a już na pewno nie pozwala mi to przejść koło tego obojętnie.
Uwielbiam wszelkiego rodzaju grochy, paski, kwiaty, zatem każdy dodatek, pierdoła o wyżej wymienionej fakturze musi być przeze mnie dokładnie obejrzana i dotknięta :)
Zbieram w głowie pomysły aby zasiąść do szycia. Nowe poszewki, woreczki, może legowisko dla kota :) ?
Zasadniczo, to mam też do stworzenia zaległą torbę dla koleżanki, koniecznie musi być z koroną, bo Królowa jest tylko jedna, więc chyba to będzie priorytetem na najbliższe dni :)
Asiu, jutro zabieram się do tworzenia.
W załączeniu fotki mojego nowego kwiecisto kropkowego nabytku oraz anioł z masy solnej, którego zrobiłam kilka dni temu :)
1 komentarz:

zuz_anna pisze...

Witam, w jakim markecie jest taka pościel - szukam tego wzoru i nie pamiętam gdzie był dostępny.