poniedziałek, 11 listopada 2013

Świąteczne dekoracje

Cześć Kochani,
już tylko kilka tygodni dzieli nas od Świąt Bożego Narodzenia, więc czas ruszyć ze świątecznymi przygotowaniami, a jak wiemy jest tego trochę...
Jeśli chcemy, aby na chwilkę przed Świętami nie dopadła nas panika i abyśmy nie padły ze zmęczenia, należy powoli zacząć ogarniać: porządki, prezenty, świąteczne zakupy i całą resztę przyjemności :), które pochłaniają nasz jakże cenny czas.
U mnie ostatnio trochę się dzieje, więc staram się pogodzić swoje życie zawodowe z pasją szycia, przygotowaniami do Świąt, przygotowaniami do ślubu oraz chęcią dalszego dokształcania się :) Nie jest łatwo, ale nie byłabym sobą gdybym nie żyła wariackim tempem :)))
Kilka dni temu udało mi się jednak uszyć kilka rzeczy w lekko świątecznym klimacie, a cała reszta, która ma również zostać wystawiona na sprzedaż czeka grzecznie skrojona i gotowa do przeszycia i ozdobienia :)
Może jeszcze dziś do tego  zasiądę...hmm kto wie..
A jak u Was przygotowania do Świąt? Macie jakieś propozycje jak to wszystko ogarnąć? ;)

Póki co, popatrzcie co wyszło spod mojej igły...Mogą służyć jako ozdoby na choinkę lub jako zawieszki na klamki. Ja swoje dwie powiesiłam pod kominkowym gzymsem :)I na razie tylko dwie torby w iście świątecznym design'ie

1 komentarz:

Margolcia pisze...

Piękne wyroby...Zapraszam też do mnie na mały rekonesans klubtilda.blogspot.com
Pozdrawiam