sobota, 2 listopada 2013

Z miłości do Shabby Chic

Cóż mogę powiedzieć...zakochałam się w tym stylu i mam nadzieję, że moja miłość pozostanie stała i odwzajemniona :)
Zdaję sobie sprawę, że shabby chic wielu osobom może się wydawać kiczowaty i przerysowany, ale uważam, że włączenie go w urządzanie wnętrza oraz połączenie ze stylem skandynawskim, może nadać naszemu domowi niepowtarzalnego charakteru. Wiele elementów, mebli i dekoracji są w kolorze bieli, która jest moim zdaniem absolutnie ponadczasowa!
Moim marzeniem jest posiadanie kuchni i sypialni właśnie w takim stylu. Białe meble, lekko postarzone, mnóstwo poduszek, dodatków, które sprawią, że mój dom będzie dla mnie najcudowniejszym miejscem na ziemi :) Połączenie shabby chic i stylu skandynawskiego, to dla mnie idealna kompozycja.
W internecie można znaleźć ogrom ispiracji w moim ulubionym zestawieniu. Osobiście mogłabym oglądać je ciągle :) i jestem przekonana, że kiedy zacznę już urządzać swój dom, będzie to cudowne doświadczenie.
Popatrzcie na kilka inspiracji wnętrz, które bardzo mi się podobają..


W Irlandii jest sporo sklepów, gdzie można kupić masę fantastycznych dodatków  i wykreować swój dom tak, jak nam się tylko zamarzy. Oczywiście dobór mebli jest niezmiernie ważny, jednak to dodatki mają kluczowe znaczenie w tworzeniu wystroju wnętrza. Musze się przyznać do tego, iż mam wielką słabość do otaczania się ładnymi drobiazgami i nie potrafię przejść obojętnie obok rzeczy, która wyda mi się idealna do mojego domu ;) Z racji tego, iż zapragnęłam zostać posiadaczką  nowych poduszek w stylu shabby chic :)))
 znów przysiadłam do maszyny do szycia. Spod igły wyszło kilka nowych rzeczy...A na koniec moje małe motto... :) Wszystkiego dobrego Kochani

Ps. Powoli zabieram się za szycie drobiazgów na nadchodzące Święta, więc kolejne posty przed nami ;) Zatem do zobaczenia niebawem :*

Brak komentarzy: