środa, 26 lutego 2014

Byle do wiosny,

...byle przetrwać jakoś ten smętny czas. Wciąż leje, wieje, wciąż jest szaro i buro. Na palcach u jednej ręki mogę policzyć dni, kiedy cały dzień świeciło tutaj słońce. Powoli dopada mnie permanentne złe samopoczucie. Budzę się zmęczona, w pracy funkcjonuję jako tako do godziny 12, a później dramat. Brak energii, senność, rozdrażnienie...powoli staję się aspołeczna. I tak zastanawiam się, jak  damy radę przetrwać kolejne 5 lat w tym dziwnym kraju, z tą obrzydliwą pogodą. Chyba potrzebujemy zmiany, zmiany na coś bardziej naszego, polskiego. Tutaj nawet wiosna jest inna, nie ma swojego uroku. Nie ma zapachu wypalanych traw (wiem, wiem, nie wolno), a ptaki jakoś inaczej ćwierkają :/ Marzę aby już osiąść na stałe na dolnośląskiej ziemi, z domem pod lasem, pracownią na poddaszu i ludźmi mówiącymi w tym samym języku co my.
Pocieszającym jest dla mnie, że mam ostatnio sporo zamówień, a ladyBIRD zaczyna mieć swoich fanów :), co daje mi jakąś pozytywną energię, a raczej jej małą cząstkę. Sklep internetowy nabiera kształtów, a ja czekam tylko na dużą dostawę ocieplacza, aby ruszyć z kopyta z szyciem w mojej małej fabryce kocyków :)
W niedziele dostałam spora partię tkanin i aż spać nie mogłam z emocji.


I kilka migawek z tego, co wyszło ostatnio spod mojej igły...

Staram się przywołać namiastkę wiosny w naszym domu :)

 Byle do wiosny Kochani,
Ściskam Was
Anna

6 komentarzy:

AliceLovesBrocante pisze...

Oj masz rację Aniu, byle do wiosny:) Ja też czekam z utęsknieniem na tą porę roku, mam nadzieję, że wtedy będę miała więcej energii i zapału do pracy:) Tkaniny piękne! Pozdrawiam Ala

Anna Urbańska pisze...

Dzięki Aluniu, razem raźniej :)ściskam

Dora pisze...

Kwiaty działają cuda, a żonkile są wiosenne i bardzo poprawiają samopoczucie. To wspaniale, że firma daje się poznać coraz to większemu gronu, oby tak dalej! :)

Milla Międzydomami pisze...

Wow, ale zestawik, coś bym dla siebie wybrała, teraz myślę o nowych obiciach na krzesła i nie umiem się zdecydować :) pozdrawiam

Padoriaa pisze...

Śliczne tkaniny :) piękne prace powstaną :D Pozdrawiam :)

Martuś Arcydziełko pisze...

Cudne 'szyjątka' :) Zachwyciła mnie autkowa chusteczka pod szyjkę ♥