wtorek, 23 grudnia 2014

I znów nadeszło Boże Narodzenie

I znów kolejny rok niemal za nami. Jutro Wigilia Bożego Narodzenia, dla nas już trzecia w  Irlandii i mamy nadzieję oboje, że ostatnia w tym kraju. To takie nasze wielkie gwiazdkowe życzenie, aby w przyszłym roku wrócić na stałe do Polski. Czas pokaże czy uda nam się to zrealizować.
Od kilkunastu tygodni prawie tutaj nie bywam, wpisów jak na lekarstwo, a to za sprawa zmiany pracy, która pochłania większość mojego czasu. Na szycie również nie mam już ani siły, a ku mojej rozpaczy doba nie jest z gumy, zatem moje hobby musi poczekać.Poza tym, chyba znów zatęskniłam za korporacją i po cichutku planuję aby po powrocie do Kraju, znów wskoczyć w szpilki, białe kołnierzyki i zaznać korporacyjnego smaku ;) Podobno wigilijne marzenia się spełniają :)), a jeśli się czegoś bardzo, ale to bardzo pragnie, to myślę, że dobry los nam to w końcu daje...
Tymczasem moi Mili, życzę Wam wspaniałych Świąt spędzonych w gronie Rodziny i aby Nadchodzący Nowy 2015 Rok przyniósł Wam same dobre chwile i aby spełniły się Wasze marzenia :)

Ściskam Was
Ania